SBK Insights · Son 365 gün

SBK Insights

En Popüler Touring Motosikletler

Touring modeller uzun yol konforu, rüzgâr koruması ve bagaj/donanım kapasitesiyle öne çıkar. Sıralama, segmentteki kıyaslama ilgisini yansıtır.

En Popüler Touring Motosikletler

Touring segmentinde kullanıcı ilgisi en yüksek modeller. · Son 365 gün · motor_tipi = Touring (2) modellerin kıyaslama görünme sayısı.

24 model
1
YAMAHA Yamaha TRACER 7

YAMAHA Yamaha TRACER 7

42 kıyaslama
700 cc Güç: 72.4 Ağırlık: 197 Sele: 83.5
2
YAMAHA Yamaha Tracer 9 GT

YAMAHA Yamaha Tracer 9 GT

23 kıyaslama
900 cc Güç: 119 Ağırlık: 223 Sele: 82
3
YAMAHA Yamaha TRACER 9

YAMAHA Yamaha TRACER 9

19 kıyaslama
900 cc Güç: 119 Ağırlık: 213 Sele: 81
4
2024 SYM SYM NH T 200 E5

2024 SYM SYM NH T 200 E5

18 kıyaslama
200 cc Güç: 18 Ağırlık: 152 Sele: 84
5
YAMAHA Yamaha Tracer 9 GT Plus

YAMAHA Yamaha Tracer 9 GT Plus

15 kıyaslama
900 cc Güç: 119 Ağırlık: 220 Sele: 81
6
KUBA KUBA TK03

KUBA KUBA TK03

12 kıyaslama
50 cc Güç: 2.7 Ağırlık: 110 Sele: 76
7
2024 Suzuki Suzuki GSX S1000GX

2024 Suzuki Suzuki GSX S1000GX

11 kıyaslama
1000 cc Güç: 152 Ağırlık: 232 Sele: 84.5
8
2025 YAMAHA Yamaha TRACER 9 GT+ Y-AMT

2025 YAMAHA Yamaha TRACER 9 GT+ Y-AMT

10 kıyaslama
900 cc Güç: 119 Ağırlık: 232 Sele: 84.5
9
2025 YAMAHA Yamaha TRACER 9 GT Y-AMT

2025 YAMAHA Yamaha TRACER 9 GT Y-AMT

10 kıyaslama
900 cc Güç: 119 Ağırlık: 227 Sele: 84.5
10
2025 YAMAHA Yamaha TRACER 9 Y-AMT

2025 YAMAHA Yamaha TRACER 9 Y-AMT

10 kıyaslama
900 cc Güç: 119 Ağırlık: 219 Sele: 845
11
2026 HONDA Honda CB1000GT

2026 HONDA Honda CB1000GT

9 kıyaslama
1000 cc Güç: 150 Ağırlık: 229 Sele: 82.5
12
2024 Suzuki Suzuki GSX-S1000GT

2024 Suzuki Suzuki GSX-S1000GT

9 kıyaslama
1000 cc Güç: 152 Ağırlık: 226 Sele: 81
13
2024 Aprilia Aprilia Tuono 660 Factory

2024 Aprilia Aprilia Tuono 660 Factory

8 kıyaslama
650 cc Güç: 100 Ağırlık: 181 Sele: 82
14
2026 BMW BMW R 1300 RT

2026 BMW BMW R 1300 RT

7 kıyaslama
1100 cc Güç: 145 Ağırlık: 265 Sele: 82
15
2024 RKS RKS RZ125X

2024 RKS RKS RZ125X

7 kıyaslama
125 cc Güç: 14.5 Ağırlık: 143 Sele: 77
16
2024 Moto Guzzi Moto Guzzi V1000 Mandello

2024 Moto Guzzi Moto Guzzi V1000 Mandello

6 kıyaslama
1000 cc Güç: 115 Ağırlık: 233 Sele: 81.5
17
2025 BMW BMW M 1000 XR

2025 BMW BMW M 1000 XR

5 kıyaslama
1000 cc Güç: 201 Ağırlık: 211 Sele: 85
18
2024 Moto Guzzi Moto Guzzi V100 Mandello S

2024 Moto Guzzi Moto Guzzi V100 Mandello S

5 kıyaslama
1000 cc Güç: 115 Ağırlık: 233 Sele: 81.5
19
2024 Mondial Mondial 50 UAG

2024 Mondial Mondial 50 UAG

5 kıyaslama
50 cc Güç: 3 Ağırlık: 181 Sele: 75
20
2026 BMW BMW R 1300 RS

2026 BMW BMW R 1300 RS

4 kıyaslama
1100 cc Güç: 145 Ağırlık: 233 Sele: 79
21
2026 Zontes Zontes ZT703-F

2026 Zontes Zontes ZT703-F

3 kıyaslama
700 cc Güç: 96 Ağırlık: 236 Sele: 84.5
22
2024 RKS RKS RZ150X

2024 RKS RKS RZ150X

3 kıyaslama
150 cc Güç: 18.7 Ağırlık: 143 Sele: 77
23
2024 Moto Guzzi Moto Guzzi V85 TT Guardia d'Onore

2024 Moto Guzzi Moto Guzzi V85 TT Guardia d'Onore

3 kıyaslama
850 cc Güç: 76 Ağırlık: 240 Sele: 83
24
Kawasaki Kawasaki Ninja 1000SX

Kawasaki Kawasaki Ninja 1000SX

3 kıyaslama
1000 cc Güç: 142 Ağırlık: 235 Sele: 83.5

Aynı model ailesinin farklı yıl/donanım kayıtları ayrı satırda listelenir; körlemesine birleştirilmez.

Bu sıralama, son 365 günde SBKMOTOR üzerinde gerçekleştirilen anonim kullanıcı işlemleri esas alınarak hazırlanmıştır. Veriler satış adedini değil; arama, karşılaştırma, öneri veya fiyat hesaplama ilgisini gösterir.

Veri metodolojisi

Touring modeller uzun yol konforu, rüzgâr koruması ve bagaj/donanım kapasitesiyle öne çıkar. Sıralama, segmentteki kıyaslama ilgisini yansıtır.

Metrik: motor_tipi = Touring (2) modellerin kıyaslama görünme sayısı.

Sık sorulanlar

  • Touring ile enduro farkı nedir?

    Touring daha çok asfalt ve uzun yol konforuna; enduro / adventure ise karışık zemin ve dikey sürüşe odaklanır.

İlgili rehberler

İlgili araçlar